4.3.20

Muzyka motywacyjna #2 (4.03.2020)


         Dziś jest środa, 4 marca, więc czas na kolejny przegląd Muzyki Motywacyjnej. Dziś będzie kilka utworów Od Was, które zgłosiliście ostatnio, plus kilka utworów ode mnie. Cały czas zachęcam także do podawania w komentarzach swoich propozycji muzycznych, które według Was są najbardziej motywujące. 

Zaczynamy!

1. Hurt - Załoga G
Ten utwór został przypomniany w komentarzu do poprzedniej części. Muszę przyznać, że ten kawałek jest bardzo energetyczny i myślę, że również bardzo potrafi zmotywować.
2. Stanley Clarke - Lopsy Lu
Utwór instrumentalny, stworzony w 1974 roku nie zestarzał się ani trochę i dalej ma w sobie energię i moc. Idealny utwór do motywacji, który również został podesłany przez Was.
3. Return To Forever - Earth Juice
Podesłany przez Was kawałek w stylu Jazz-fusion, czyli połączenia Jazzu i Rocka jest na prawdę sympatycznym, interesującym utworem i myślę, że swoją melodią i rytmiką każdego zmotywuje do działania. 

4.Survivor - Eye of the tiger
Tego utworu przedstawiać nie trzeba. Słynny motyw z filmu "Rocky" jest chyba najlepszym utworem motywującym. Zarówno ja i jak osoba, która podesłała ten track i myślę, że również Wy zgodzicie się z mną, że pozytywna energia płynąca z tego utworu daje niesamowitego "kopa".
5. Pokahontaz - Nigdy Stop
W Muzyce motywacyjnej nie może zabraknąć Rapu. Są utwory z tego gatunku, które idealnie motywują. Nie inaczej jest w przypadku utworu "Nigdy Stop" od  Pokahontaz, czyli 2/3 Paktofoniki. Świetny tekst powoduje, przynajmniej u mnie dodanie siły i wiary we własne możliwości.
6. Sokół - Rób to w co wierzysz
Kolejny hip-hopowy utwór, tym razem od Sokoła. Świetny beat i tekst z motywującym przekazem. Na plus teledysk, w którym występuje Bogusław Linda. Świetnie się tego słucha i ogląda.
7. M83 - Midnight City
Z Hip-Hopu przenosimy się na klimaty elektroniczne. Ten utwór na pewno mogliście słyszeć w jednej z reklam. Uważam że jest bardzo pozytywny i dodaje energii na kolejne dni. 

8. Nu & Jo.Ke - Who Loves The Sun
Świetny, pozytywny utwór, idealny na zbliżającą się wiosnę. 

9. Novika - Lekko
Bardzo dobry utwór od Noviki, melodyjny z ciekawym tekstem. Singiel pochodzi z wydanej w zeszłym roku płyty "Bez cukru". Jedyny minus tego utworu: trwa niecałe 3 min.

10. Bonobo - Kerala
Na koniec tego zestawienia chciałbym przedstawić utwór "Kerala" od Bonobo. Subiektywnie oceniając, jest to bardzo pozytywny utwór i mam nadzieję, że doda Wam sił na kolejne dni i będzie Was motywował.


To już wszystko na dziś. Zapraszam na kolejne wydanie "Muzyki Motywacyjnej" za tydzień i podsyłajcie w komentarzach swoje propozycje do kolejnych serii. Playlista na Spotify również została zaktualizowana o dzisiejsze wydawnictwa.

Spotify

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Muzyka na kółkach , Blogger