18.4.20

#shareweek2020


#shareweek2020

Akcja #shareweek2020 to inicjatywa, o której usłyszałem dosłownie kilka dni temu i mimo, że dobiega już jej koniec to jednak postanowiłem się przyłączyć. Inicjatywa ta w świetny sposób pozwala poznawać nowe blogi, odkryć inspiracje innych oraz przedstawić blogi, które czytamy. 
Ale czym tak na prawdę jest ten Share Week? Jest to pomysł Andrzeja Tucholskiego. Pomysł ten polega na poleceniu trzech lub więcej blogów, które nas inspirują, z zaznaczeniem, że do rankingu, można zgłosić tylko trzy blogi. Więcej informacji tutaj  → andrzejtucholski.pl
Mimo, iż jestem dopiero początkującym blogerem to czytam sporo ciekawych i interesujących pozycji blogowych. W ramach tej akcji chciałbym przedstawić trzy blogi, z którymi spędzam najwięcej czasu, czytając wpisy. Są one dla mnie także inspiracją. Ułożenie tych blogów jest przypadkowe, więc nie ma znaczenia, który blog jest pierwszy czy też trzeci. ;) Także do dzieła... Oto moje propozycje do #shareweek2020! 


Blog ten poznałem jakiś czas temu, gdy autorki tego bloga skomentowały wpis na moim blogu. Przyznam się, że od razu zaciekawił mnie ten blog. Jest tam dużo interesujących treści, wywiadów z mega inspirującymi ludźmi, którzy w ciekawy sposób opowiadają o sobie, swoich pasjach. Do tego znajdziecie tam też niebanalne opisy miast z innego punktu widzenia np.: podróż przez Rzeszów tropem murali, czy Kraków zapisany muzyką i słowem. Jednym zdaniem: warto wpaść na zapowiedz.org i czytać. 


Muzyczna Lista jest drugim blogiem, który szczerze polecam. Tematyka tego bloga jest mi bardzo bliska, ponieważ muzyka jest dla mnie jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Autorka bloga w świetny sposób tworzy kategorie i znajduje utwory muzyczne pasujące do tej kategorii, robiąc to w iście ciekawy sposób. Jest to też idealna droga by poznawać nowych artystów i poszerzać muzyczne horyzonty. Oprócz muzyki znajdzie tam nieco o filmie i książce. Gorąco zapraszam na blog muzyczna-lista.pl Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. 


Trzecim blogiem, który mimo iż odkryłem niedawno to na stałe zagościł na moim monitorze. jest spokoj-ducha.pl, bowiem jest idealnym miejscem, które pomoże odnaleźć nam tytułowy spokój ducha i da motywację by przestać się zamartwiać, szczególnie tymi rzeczami, na które nie mamy wpływu. Trzeba przyznać, że nie jest to typowy blog coachingowy, tylko blog z konkretnymi treściami i narzędziami, które umożliwią odnalezienie wewnętrznej równowagi. 


Zaprezentowane powyżej blogi serdecznie polecam. Myślę, że każdy na tych blogach odnajdzie się bez problemu oraz mam nadzieję, że zostaniecie tam na dłużej, bo warto! Dajcie znać co sądzicie o tym zestawieniu oraz tej akcji, a także dla poszerzenia horyzontów podzielcie się swoimi propozycjami blogowymi,  które wg. Was są najbardziej inspirujące.  

4 komentarze:

  1. Z podanych twoich blogów nie znam ani jednego, muzyczna lista kojarzę z facebooka.
    Pozdrawiam Weronika S.
    pasjeweroniki.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękujemy za docenienie naszej pracy! <3 Na Muzyczną Listę też regularnie wpadamy 💪 Spokoju Ducha nie znałyśmy, ale nadrobimy! :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Muzyka na kółkach , Blogger