1.7.20

NiePełnosprawni - wstęp     
Jesteś osobą niepełnosprawną? Masz hobby? Pasję? A może interesującą pracę? A może działasz aktywnie, w różnych stowarzyszeniach, lub być może jesteś sportowcem? Jeśli tak to z przyjemnością widzę Cię w nowym cyklu na moim blogu.   

NiePełnosprawni - nowy cykl reportaży i wywiadów, który ma na celu przedstawienie osób, które pomimo swoich niepełnosprawności aktywnie działają w społeczeństwie czy też na rynku pracy. Misją tego cyklu jest ukazanie innym brak barier w realizacji swoich aspiracji, dążeniu do wyznaczonych celów. Chcę by ten cykl, podobnie jak i cały blog dał możliwość zmotywowania jak i zainspirowania ludzi do spełniania siebie i swoich pasji, niezależnie od stopnia sprawności i dziedziny. 

Myślę, że dodatkowym atutem będzie nieopisywanie znanych osobowości pokroju Stephena Hawkinga czy Nicka Vujicica, bowiem napisano już o nich wiele. Chcę pokazać zwykłych ludzi, którzy robią coś co kochają, spełniają się w swoich pasjach, w pracy. Dlatego chciałbym się zwrócić do Was, drodzy czytelnicy. Jeśli w swoim otoczeniu posiadacie takie osoby, bądź sami jesteście takimi osobami, które bez względu na swoją niepełnosprawność robią coś co zasługuje na zaprezentowanie szerszemu gronu osób to możecie zgłaszać siebie i innych na adres e-mail: muzykanakolkach@gmail.com  W mailu opiszcie czym Wy, bądź zgłaszana osoba się zajmuje oraz kontakt, w przypadku zgłoszenia kogoś innego. Dajcie znać w komentarzach, czy podoba  się Wam ten pomysł. 


     

2 komentarze:

 1. Wow! Takie wywiady to bardzo ciekawa sprawa, myślę, że da to dużą nadzieję i zainspiruje to inne osoby, które żyją z niepełnosprawnością.
  Pozdrawiam ☺️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Taki jest zamysł tego projektu. Dziękuję za komentarz i pozdrawiam 😊

   Usuń

Copyright © Muzyka na kółkach , Blogger