9.8.21

Muzyczny Przegląd - wstęp


    Ostatnio na blogu było sporo rzeczy bardziej takich lifestylowych, ocierających się o psychologiczne deliberacje, jednak blog Muzyka na Kółkach to też blog o mojej największej miłości, czyli muzyce. Przez te półtora roku na tym blogu przewinęło się kilka muzycznych cyklów, począwszy od Muzyki Motywacyjnej, przez Muzyczne Polecanki, czy Prekursorów Elektroniki, aż na Winylowym Przeglądzie kończąc. Dziś nadszedł ten moment aby przedstawić Wam cykl Muzyczny Przegląd. 


    Na moją skrzynkę mailową jak i w prywatnych wiadomościach na Instagramie wpływają wiadomości od artystów z informacjami o nowym singlu czy albumie. Ze względu na brak formuły, nie było możliwości zaprezentowania ich na tej platformie, jednak postanowiłem, że  stworzę cykl, w którym to będę przedstawiać muzykę oraz profil danego artysty. Pojawią się też swego rodzaju wywiady. Dlaczego nazwałem ten cykl "Muzyczny Przegląd"? Chciałem, aby nazwa nawiązywała do jednej z serii, znaną jako "Winylowy Przegląd", a także kojarzyła się z eklektycznym charakterem samej muzyki, nie nawiązując bezpośrednio do nośnika, czy gatunku. Znajdziecie tutaj praktycznie każdą muzykę, na każdym nośniku, bez dopingowania tego co i na czym zostało wydane. Tutaj liczy się przede wszystkim sama muzyka... 


    Na koniec dodam tylko, że pierwsza część Muzycznego Przeglądu ukaże się za tydzień, tj. 16-go sierpnia. Nie chcę zdradzać kto będzie gościem... Uchylając jedynie rąbka tajemnicy, mogę zdradzić iż będzie to młoda i utalentowana artystka, tworząca muzykę spod znaku alternatywy i elektroniki. Dajcie znać czy zgadliście o kogo chodzi, oraz napiszcie jak Wam się ten pomysł podoba. A jeżeli to Ty jesteś artystą, który tworzy niebanalną muzykę i chcesz by materiał o Tobie ukazał się na blogu to pisz tutaj: muzykanakolkach@gmail.com z dopiskiem Muzyczny Przegląd. 

2 komentarze:

  1. Muszę przyznać, że ciekawa jestem tego cyklu. Rozmowy są kopalnią inspiracji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W takim razie zapraszam na poniedziałek, 16-tego sierpnia na pierwszy wpis z tego cyklu. Myślę, że się nie zawiedziesz. ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Muzyka na kółkach , Blogger