21.4.22

Winylove odc.1 - Nowy cykl na kanale YouTube

  Pamiętacie cykl Winylowy przegląd? Opisywałem w nim swoje nowości z winylowej kolekcji, a także prezentowałem „perełki”, które w niej się znajdują. Dziś przyszedł czas na to, aby ten cykl wyewoluował w coś nowego i tak oto powstała nowa seria „Winylove”. Co się zmienia względem Winylowego Przeglądu? Przede wszystkim format, który zamiast być pod postacią posta będzie w formie filmiku na moim kanale YouTube. (Zachęcam do zasubskrybowania kanału ;) ) Jak sami widzicie zmienia się także nazwa. Reszta w sumie pozostaje bez zmian. 

Skąd pomysł na taką nazwę? Otóż kilka lat przed powstaniem Muzyki na kółkach, próbowałem zrobić blog o tematyce stricte płytowej. Nazwałem go oczywiście „Winylove”. Blog niestety nie przetrwał próby czasu, więc aby nawiązać do korzeni, postanowiłem, że nazwę nowy cykl filmów właśnie tak, ponieważ płyty winylowe to moja miłość.  

A jakie płyty pokażę w pierwszym odcinku? Znajdziecie tam Męskie Granie Orkiestra, czy Republikę. Dajcie znać co sądzicie o tym cyklu no i o przedstawionych płytach. Serdecznie zapraszam!!! 


Winylove odc. 1 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Muzyka na kółkach , Blogger