18.8.22

Jak znaleźć pasję? - kilka słów plus wideo

    Pasja jest świetnym urozmaiceniem naszego życia, daje nam poczucie spełnienia, wyzwala pozytywne emocje. Warto znaleźć zajęcie, które stanie się naszą pasją, ponieważ dzięki temu nasze życie stanie pełniejsze. W tym temacie na blogu napisałem kilka wpisów, jednak nie wspomniałem o tym jak ją znaleźć. Dziś chcę to nadrobić. Postanowiłem to zrobić w formie kilkuminutowego wideo, które zamieszczam poniżej. 

    W tym filmie przedstawię Wam 5 wskazówek, które będą takim swoistym drogowskazem dla każdego, kto chciałby znaleźć ciekawą pasję. Oprócz tego opowiadam trochę o tym czym jest pasja, a także jakie zalety płyną z jej posiadania. I chyba najważniejszym przesłaniem, jakim bym chciał, żeby płynęło z tego filmu jest to, abyście się jak najlepiej bawili, obojętnie jaką dziedzinę wybierzecie. Warto dodać, że pasja powinna być miłym dodatkiem, który daje nam poczucie rozwoju i nadaje jeszcze głębszy sens naszego jestestwa. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak znaleźć pasję, to zapraszam poniżej:4 komentarze:

  1. Super działasz. :) Super się czyta Twój blog i ogląda.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe, mądre słowa. W dobie wszechobecnego wyścigu na różnych polach, również i pasja staje się gonitwą. A przecież nie o to w tym chodzi. Pasja jest bardziej dla nas, nic na siłę. Super, że w ten sposób to przedstawiasz :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ciekawy film. U mnie właśnie kształtuje się muzyczna pasja. Szukam kolejnych materiałów do edukacji w tym obszarze i blogi, takie jak Twój są niesamowicie przydatne. Szkoda, że już nie działasz. Niebawem skończą mi się artykuły do czytania. Może wrócisz i podzielisz się jeszcze jakimiś informacjami? Byłoby super!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Muzyka na kółkach , Blogger